Президент США зазначив, що зустріч з російським колегою відбудеться після зустрічей з союзниками, партнерами та друзями Штатів

Президент США Джо Байден розповів, які теми планує обговорити на зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним в Женеві. За його словами, мова піде про питання європейської безпеки і недоторканність суверенітету США. Про це Байден написав у колонці для The Washington Post.

Байден зазначив, що зустріч з російським колегою відбудеться після зустрічей з союзниками, партнерами та друзями Штатів.

Згадав Україну: Байден розповів, що планує обговорити на зустрічі з Путіним

"Ми єдині у відповіді на російські виклики європейській безпеці, починаючи з агресії в Україні. Не буде жодних сумнівів у рішучості Сполучених Штатів захищати наші національні цінності, невіддільні від наших інтересів", – заявив американський президент.

Також глава Білого дому розповів, що США не шукає конфліктів, а з Росією хоче співпрацювати в таких питаннях як стратегічна стабільність і контроль над озброєннями. При цьому, Байден вказав, що позначив серйозні наслідки за дії, що порушують суверенітет США, включно з втручанням в демократичні вибори.

"І президент Путін знає, що я без вагань відповім на шкідливу активність у майбутньому. Коли ми зустрінемося, я знову підкреслю прихильність США, Європи і подібних демократій захищати права і гідність людини", – уклав американський президент.

Як повідомляв 5.UA, 30 березня 2021 року Байден продовжив санкції, зокрема і проти Росії, через кібернапади на США. 

Джерело