На Вінниччині обрали кращого спортсмена травня. Ним став Дмитро Даниленко — майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Про це повідомляють на сайті Відділення Національного Олімпійського комітету області. Так, у травні Дмитро Даниленко здобув бронзову медаль Кубка світу в угорському місті Сегеді. Вінничанин у чоловічій двійці разом з Олегом Кухариком, з Миколаївщини, долали дистанцію у 500 м. Для Даниленка це був третій Кубок світу у спортивній кар’єрі, йдеться у дописі. Веслуванням спортсмен займається десять років. Він є членом збірної команди України. А вже у червні на Чемпіонаті Європи, що з 3 по 6 червня проходив у польському Познані, Дмитро Даниленко у парі з Олегом Кухариком (Полтавщина) здобули першу для збірної України срібну медаль. Про це повідомили на сторінці ГО "Гідність нації" у Facebook. Нагадаємо, 2020 Дмитро Даниленко був кращим спортсменом вересня. Читайте також Вінницькі тхеквондисти готуються до всеукраїнського турніру 13-річна вінничанка готується до чемпіонату України з SUP-серфінгу