Спортсменка з Ужгорода Лілія Гонимар стала срібною призеркою на чемпіонаті України з важкої атлетики. Про це повідомили на сайті Закарпатської ОДА. Змагання відбулися у Хмельницькому. Лілія Гонимар змагалася у ваговій категорії до 55 кг. Дівчина стала срібною призеркою за сумою двоборства 164 кг (ривок — 76 кг і поштовх — 88 кг). "Лілія Гонимар займається цим видом спорту уже 4 роки, а нещодавно важкоатлетка посіла 3 місце на Кубку України. Проте у планах перемагати у змаганнях найвищого рівня і згодом стати майстром міжнародного класу", — йдеться у повідомленні. Наразі дівчина готується до чемпіонату України серед молоді до 23 років. Читайте також: Перший чемпіон світу з України! Боєць Ярослав Амосов переміг та здобув титул у Bellator