У країні майже половина громадян проігнорувало щеплення

Зробив укол – завітай на барбекю. Так заохочує людей до вакцинації влада румунської столиці. Усі, хто прийшов зробити щеплення проти коронавірусу, отримують додатково порцію смажених ковбасок із гірчицею. Делікатеси роздають безплатно одразу після ін'єкції, передає "5 канал".

Жителі Бухареста ініціативу влади підтримали, вишикувалися в черги за частуванням і вакциною. Тільки за останню добу у двох пунктах щеплення румунської столиці імунізували більш як тисячу людей. Румунія має найвищий показник відмов від вакцинації в Європі – майже половина громадян проігнорувала щеплення. Тож в уряді сподіваються такими ініціативами переконати людей не боятися імовірних побічних ефектів і погодитися на імунізацію.

Заохочують до вакцинації: у Бухаресті після щеплення від COVID-19 запрошують на безкоштовне барбекю

"Спочатку я не хотіла робити щеплення, адже не була впевнена в ефективності вакцин. Натомість вживала вітаміни, дотримувалася правил безпеки. А коли почула про цю акцію, все ж вирішила наважитися на укол. Отримати частування та ще й і з користю для здоров’я – це приємно", – зазначила мешканка Бухареста Мірела Нута.

Нагадаємо, в Україні на вихідних у різних містах працюватимуть понад 50 центрів вакцинації – де саме.

Джерело