Збірна Фінляндії здобула сенсаційну перемогу над командою Данії в матчі 1-го туру групи B Чемпіонату Європи з футболу-2020. Поєдинок на стадіоні "Паркен" у Копенгагені закінчився з рахунком 1:0 на користь номінальних гостей.

Гра ледь не завершилася трагедією. Наприкінці першого тайму просто на полі знепритомнів ключовий півзахисник збірної Данії Крістіан Еріксен. Йому довгий час надавали допомогу. Партнери ж оточили Крістіана, не даючи камерам зафіксувати, як працюють медики.

Згодом Еріксена забрали з поля на ношах. Гра була перервана на тривалий час. Очікувалася, що її можуть і зовсім сьогодні не дограти. Але пізніше стало відомо, що команди повернуться на поле.

Сенсація на тлі трагедії: збірна Фінляндії обіграла Данію у матчі Євро-2020

Після таких подій сама гра відійшла на другий план. Краще після такого шоку себе проявили фіни, які відкрили рахунок на 60-й хвилині. Йоел Пог'янпало ударом головою пробив Каспера Шмайхеля, забивши перший гол своєї збірної в історії Чемпіонатів Європи.

На 74-й хвилині данці могли зрівняти рахунок, але П'єр Хейб'єрг не реалізував пенальті. Його удар з 11-метрової позначки з кута власних воріт дістав Лукас Градецьки.

Збірна Данії створила ще кілька моментів, але уникнути поразки так і не змогла.

Фінляндія і Данія виступають у групі B, де їхніми суперниками також є Бельгія і Росія.

До 1/8 фіналу вийдуть 2 найсильніші збірні кожного квартету і 4 володарі найкращих третіх місць.

Дивіться також: Євро 2020 таблиці і групи фінального турніру