У Яремче знаходиться особливий музей, в якому показали найкращі місця Карпат в мініатюрі.

Він сподобається тим туристам, які тільки починають вивчати красу українських гір та вперше хочуть познайомитись з культурною спадщиною, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Mukachevo.net“.

Серед найвідоміших визначних місць в мініатюрі у музеї зібрали такі: обсерваторія на Чорногорі піп Іван, гора Говерла, водоспад Пробій на річці Прут, залізниця між горами в мініатюрі, кам’яні мости в Ворохті, відомий тунель серед гір, багато моделей церков і монастирів.

Міні-Говерла і міні-Ворохта: в музеї показали найкращі місця Карпат в мініатюрі (фото)

Також відоме всім різдвяними традиціями пам’ятка в селі Криворівня, селище Осик та римо-католицький костел в Ворохті.

Усі копії зменшені у 25 разів, але зі збереженням і відтворенням кожної деталі, різьблення, матеріалу і кольору споруди, з якого зроблені пам’ятки.

Міні-Говерла і міні-Ворохта: в музеї показали найкращі місця Карпат в мініатюрі (фото) Міні-Говерла і міні-Ворохта: в музеї показали найкращі місця Карпат в мініатюрі (фото) Міні-Говерла і міні-Ворохта: в музеї показали найкращі місця Карпат в мініатюрі (фото) Міні-Говерла і міні-Ворохта: в музеї показали найкращі місця Карпат в мініатюрі (фото) Міні-Говерла і міні-Ворохта: в музеї показали найкращі місця Карпат в мініатюрі (фото)

Джерело