"Агроізнес" Волочиськ у заключному контрольному матчі зіграв проти команди зі Львов "Рух". У поєдинку команди не змогли визначити переможця. Матч закінчився з нічийним рахунком - 1:1.

Про це йдеться на офіційній сторінці футбольного клубу "Агробізнес".

З початку гри на полі йшла конкурентна гра, перевагу було важко віддати якійсь із команд, хоча у першому таймі, варто відзначити, мінімальна територіальна перевага була за львівянами. Однак у "Агробізнеса" були реальні шанси відкрити рахунок. Але ц першому таймі команди не змогли відзначитись у воротах суперника.

Основні події сталися у другій половині. Вже на початку другого тайму, Руслан Черненко заробив штрафний. Виконувати його підійшов Назар Вербний. Переправити мяч у ворота зміг Данило Карась. Агробізнес вийшов уперед. 0:1.

У кінці матчу Рух намагався відігратися і гра змістилася на половину гостей. Господарі зуміли зрівняти рахунок на останній хвилині.

Що відомо У шести матчах в міжсезоні Агробізнес не програв жодного, в тому числі у матчах проти трьох представників УПЛ. "Агробізнес" Волочиськ та хмельницьке "Поділля", які у сезоні 2021-2022 гратимуть у Першій лізі, підсилилися новими гравцями. "Агробізнес" Волочиськ у контрольному матчі здобув перемогу над рівненським Вересом За результатами чемпіонату України Першої ліги сезону 2020-21 Агробізнес посів 5 місце. У Першій лізі наразі виступатиме дві команди з Хмельниччини: Агробізнес Волочиськ та хмельницьке Поділля. Новий сезон стартує 25 липня. Агробізнес прийматиме Волинь, а Поділля на своєму стадіоні зіграє проти Оболоні.

Читайте нас у Telegram: головні новини Хмельницького та області