Чернівецька міськрада через суд хоче повернути назву вулиці імені загиблого учасника АТО Віктора Редькіна. Раніше місцеві жителі через суд довели, що вулицю на честь Редькіна перейменували незаконно, їй повернули попередню назву Оршівська.

Про це Суспільному Буковини сказала прессекретарка міськради Анастасія Кокоячук.

Міськрада подала апеляцію на рішення суду, за яким вулиці повернули назву Оршівська. У заяві вимагають залишити в силі рішення сесії, де вулицю перейменували на честь лейтенанта Віктора Редькіна.

Перейменування Оршівської. Міськрада Чернівців хоче повернути назву на честь загиблого учасника АТО

До суду позивалися жителі Оршівської. За словами однієї з жительок Людмили Гринчак, людей не повідомили про перейменування перед тим, як це питання винесли на сесію.

"Вважаємо, що це було зроблено незаконно. Нам нічого не сказали, не показали кошторис — скільки це перейменування коштуватиме", — каже Гринчак.

Мешканці пропонували міськраді перейменувати на честь Редькіна сквер поруч з військовою частиною Нацгвардії України, де загиблий служив. Однак цю пропозицію відхилили.

Віктор Редькін — ветеран АТО. Мобілізований у вересні 2014 року. Був командиром роти. Загинув під час обстрілу села Кримське Новоайдарського району. Редькін похований на Алеї Слави у Чернівцях.

Що відомо У липні 2019 року депутати міськради проголосували за перейменування вулиці Оршівської. Жителі вулиці подали позов на рішення сесії. У суді вони довели, що вулицю перейменували незаконно.

Джерело