19 липня вночі в центрі Житомира водій автомобіля ВАЗ, перевищуючи допустиму швидкість, кілька разів виїжджав на зустрічну смугу руху. Тікаючи від патрульних поліцейських, він наїхав на бетонну сферу. Інформацію про це опублікували на сторінці Патрульної поліції Житомирщини в мережі Facebook.

У коментарі Суспільному речниця Патрульної поліції Тетяна Носадчук розповіла, що вночі 19 липня патрульні поліцейські помітили автомобіль ВАЗ, який з перевищенням швидкості їхав вулицею Великою Бердичівською, порушуючи правила дорожнього руху.

"Те, що водій їде на високій швидкості, спочатку помітив один патрульний екіпаж, який передав орієнтування іншим екіпажам, – говорить Тетяна Носадчук. – Інспектори неодноразово подавали вимогу, щоб водій зупинив транспортний засіб. Проте керманич не реагував та створював аварійні ситуації, виїжджаючи на смугу зустрічного руху".

Вночі в центрі Житомира водій ВАЗівки наїхав на бетонну сферу – тікав від патрульних

У процесі водій наїхав на бетонну сферу. За словами Тетяни Носадчук, патрульні зупинили ВАЗ на вулиці Басейній, але водій вибіг з авто і намагався втекти.

"Поліцейські зразу ж його затримали. Під час спілкування з водієм вони зрозуміли, що той має явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп'яніння у медичному закладі водій відмовився", – розповіла Тетяна Носадчук.

На водія поліцейські склали адмінпротоколи за статті 130, , статті 126 Кодексу України про адміністративні порушення.

Автівку відвантажили на евакуатор.

Джерело