Штаб воєводської поліції виплатить 20 000 злотих за інформацію, яка дозволить затримати або знайти тіло розшукуваного Яцека Яворека. Нагороду призначив комендант провінційної поліції в Катовіце.

20 000 злотих обіцяє поліція Польщі тому, хто видасть вбивцю

Якщо хтось має інформацію про нього, його просять терміново зв’язатися з Кримінальним відділом штабу провінційної поліції в Катовіце за номером телефону 798 031 306, штабом муніципальної поліції в Ченстохові за номером 47 858 12 55 або номером екстреної служби 112.

Поліція гарантує анонімність.Приховування або допомога у приховуванні розшукуваної особи є злочином і карається позбавленням волі на строк до 5 років.

Яцек Яворек, опис:

на ньому була темно-синя футболка з яскравим написом спереду,
темно-сині джинсові штани,
сіра толстовка,
на правій лопатці через футболку видно бородавку 5-7 сантиметрів
Після вбивства чоловік міг змінити вигляд.

Увага! У розшуку може бути вогнепальна зброя! Може, спробувати втекти! Може бути агресивним!

52-річний Яцек Яворек (Jacek Jaworek) розшукується за ордером на арешт у зв’язку з потрійним вбивством у Боровці. Зловмисник застрелив свого брата, дружину та їх 17-річного сина. Підозрюваний прицільно вистрілив у них 10 разів з пістолету. Докладніше.

Також відомо, що Яцек Яворек нещодавно жив зі своїм братом після того, як він вийшов з в’язниці, де відбував двомісячне покарання у зв’язку з несплатою аліментів. Люди, які знали Яцека Яворека, кажуть, що чоловік був агресивним, особливо після випивки. За два дні до вбивства він погрожував загиблій сім’ї. У чоловіка не було дозволу носити з собою зброю.

У поліції наголошують, що якщо ви зіткнетеся з цим чоловіком, слід бути дуже обережним — не вживати ніяких дій самостійно та повідомляти поліцію.

20 000 злотих обіцяє поліція Польщі тому, хто видасть вбивцю

 

Джерело