Український бігун Ігор Гоцуляк посів друге місце в ультрамарафоні Badwater зі стартом в Долині Смерті в районі пустелі Мохаве (США). Про це повідомляє Ukrainian Sport TV.

Спортсмен зі Славутича подолав дистанцію в 217 кілометрів за 26 годин 35 хвилин і вісім секунд.

Гоцуляк став першим українцем, який виграв лотерею і потрапив на цей престижний забіг. Дебют вийшов по-справжньому феєричним - наш співвітчизник піднявся на подіум.

Підкорив Долину смерті: український бігун переписав історію найважчих перегонів у світі

Ігор поступився лише американцю Харві Льюїсу, який показав результат 25 годин 50 хвилин і 23 секунди. Це його друга перемога на Badwater.Зазначимо, що Badwater вважається найважчими легкоатлетичними перегонами у світі. До учасників висуваються високі вимоги: досвід участі в двох забігах на 80 км, або одному - на дистанцію 161 км. Разом з бігуном на трасі повинна перебувати машина супроводу.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що український бігун встановив неймовірний рекорд у 30-градусну спеку.