Національний банк станом на 22 липня підвищив курс долара щодо гривні на дві копійки, встановивши його на рівні 27,24 UAH/USD.

Відповідні дані оприлюднені на сайті регулятора.

Водночас гривня здорожчала щодо євро на три копійки. Таким чином, основні курси валют станом на ранок встановлені на такому рівні:

Долар здорожчав. Офіційний курс валют

27,24 гривні за долар;

32,06 гривні за євро.

На 20 липня Національний банк встановлював курс долара щодо гривні на рівні 27,22 UAH/USD. Євро при цьому коштував 32,03 UAH/EUR.

Що відомо Голова ради Національного банку Богдан Данилишин заявив, що потенціал заощаджень населення як ресурсу для прискорення економічної активності продовжує скорочуватись. Українська гривня за індексом Біг Мака опинилася в п'ятірці найбільш недооцінених валют світу. Більшість громадян України більше бояться наслідків для української економіки від введення карантину, ніж епідемії коронавірусу на території країни. Президент Володимир Зеленський назвав зміцнення гривні причиною закриття підприємств в Україні. Читайте також

Гривня чи долар: експерт розповів, якій валюті надають перевагу українські посадовці

"Курс має бути гнучким". Експерт розповів про наслідки знецінення гривні для української економіки"

"Упевнені, що втримаємо курс". Радник Зеленського спрогнозував, що буде з економікою

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело