З 22 липня на Житомирщині щеплення від COVID-19 можуть отримати всі охочі. В області працюватимуть п'ять центрів масової вакцинації, де робитимуть щеплення сім днів на тиждень.

Про це 21 липня на брифінгу повідомила перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко.

"З 22 липня в Житомирській області працюватимуть п'ять центрів масової вакцинації: в Житомирі, Бердичеві, Новограді-Волинському, Овручі та Коростені, – каже Наталія Остапченко. – Там робитимуть щеплення сім днів на тиждень. Також працюватимуть 118 пунктів щеплення та 36 мобільних бригад. Інформацію про адреси розташування центрів вакцинації та пунктів щеплень можна дізнатися на сайті Міністерства охорони здоров'я України".

На Житомирщині вакцинуватися від коронавірусу можна в усіх районах області 7 днів на тиждень

За словами Наталії Остапченко, доступ до вакцинації вже мають всі охочі віком від 18 років. Аби отримати щеплення, потрібно прийти до центру вакцинації. Записуватися заздалегідь через сайт чи мобільний додаток "Дія" непотрібно.

Заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова розповіла, що Центр масової вакцинації у Житомирі, який запрацював 12 червня, показав гарні результати – майже тисяча жителів громади отримували щеплення щосуботи та неділі, вже вакцинували майже 10 тисяч людей.

"Найголовніше, що зараз є вибір вакцин, є доступ, – каже Марія Місюрова. – Будемо вакцинувати CoronaVac та Moderna. Якщо людина має сумніви або хронічні захворювання, потрібно звернутися до сімейного лікаря і, можливо, пройти обстеження. Жодної несприятливої події після імунізації наразі не зафіксували. Були лише кілька звернень щодо підвищеного тиску, температури та скарги на панічні атаки, це практично 1 – 3 на день. Постійно чергуватиме карета швидкої допомоги, лікарі також мають навички надання невідкладної допомоги, але, на щастя, ніяких таких випадків не було, а вакцинувалися вже близько 10 тисяч людей".

Читайте також На Житомирщині працюють чотири центри масової вакцинації від COVID-19: адреси, розклад роботи. У Житомирі відкрили Центр масової вакцинації від коронавірусу. У Житомирі Центр масової вакцинації від коронавірусу працюватиме щодня.

Джерело