Гравці футбольного клубу "Нива" Тернопіль готуються до гри з житомирським "Поліссям". Це перший матч команди в новому сезоні чемпіонату України з футболу Першої ліги. За словами директора "Ниви" Андрія Тихого, гра відбудеться в неділю.

Футболісти відпрацьовували ведення м'яча та техніку ударів. Готуються до першої гри сезону на тренувальній базі клубу в Тернополі. На полі четверо гравців, з яким керівники футбольного клубу підписали контракт цього тижня. Один із них Руслан Дедух.

"Настрій чудовий. Чекаємо, готуємося до гри з "Поліссям". Суперник підсилився хорошими футболістами. Ряд гравців прийшли з Прем’єр-ліги, буде цікава гра", – каже гравець футбольного клубу "Нива" Руслан Дедух.

Гравці ФК

Гравець "Ниви" Ігор Семенина розповів, що зараз команда тренується один раз на день:

"Вивчаємо суперника. Готуємося давати бій, на першу гру. Хочеться якийсь позитивний результат здобути".

Під час тренувальних зборів, які тривали чотири тижні, команда зіграла чотири матчі. Про це розповів головний тренер "Ниви" Ігор Климовський.

"Команда готова на 80-90%, є ще над чим працювати. Будемо в іграх і в сезоні допрацьовувати. Хлопці у гарному настрої, готуються до гри з "Поліссям". Почали рівномірно готуватися до гри. Розібрали повністю "Полісся". Було відео матчу, хлопцям розповіли, що потрібно робити", – каже Климовський.

Гра з житомирським "Поліссям" розпочнеться 25 липня о 18:45 на Тернопільському стадіоні імені Романа Шухевича.

Джерело