Підопічні Юрія Максимова пропустили м'яч на останніх секундах.

Полтавська "Ворскла" дебютувала в Лізі конференцій УЄФА з нічиї.

У єврокубку команда Юрія Максимова на виїзді протистояла фінському КуПС із міста Куопіо. Суперники раніше не зустрічались. При цьому "Ворскла" взагалі ще не проводила офіційні матчі, а лише готувалась до змагального сезону 2021/2022 в спарингах.

Рахунок зустрічі зуміли відкрити господарі поля - на 6-й хвилині гри Аніекпено Удо прийняв м'яч перед штрафною і з дальньої дистанції влучив у нижній кут воріт Дмитра Різника.

Відновити рівновагу "Ворскла" зуміла вже ближче до перерви. На 29-й хвилині Ібрахім Кане приніс полтавському колективу перший гол в історії Ліги конференцій. Готуватись до другого тайму команди пішли за рівного рахунку - 1:1.

Після повернення на поле на 56-й хвилині підопічні Максимова вийшли вперед. Діого Томас невчасно підставив руку, коли м'ячем володів Руслан Степанюк. Далі ж Олів'є Тілль успішно реалізував пенальті, призначений у ворота суперників.

"Ворскла" до останнього утримувала перевагу, однак на завершальних секундах матчу пропустила від Томаса, якому вдалось таким чином поквитатись за пенальті.

Ліга конференцій. 2-й раунд кваліфікації. 1-й матч.

КуПС (Фінляндія) - "Ворскла" (Україна) - 2:2

Голи: Удо, 6; Кане, 29; Тілль, 56; Томас, 90+7.

Що відомо Ліга конференцій проводиться вперше. Це третій за рівнем єврокубковий чемпіонат після Ліги Європи та Ліги чемпіонів. "Ворскла" отримала право зіграти в новому турнірі завдяки тому, що закінчила попередній сезона на п'ятому місці в чемпіонаті України. Що далі Матч-відповідь пройде 29 липня в Полтаві. Перед цим "Ворскла" вдома зіграє проти "Дніпра-1" в Українській Прем'єр-лізі. Зустріч відбудеться 26 липня.