У Запоріжжі директорка гімназії №54 Катерина Бояр влаштувала п’яні розбірки зі співробітниками патрульної поліції. Інцидент почався після того, що правоохоронці зупинили автомобіль, за кермом якого сидів її чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Жінка не тільки використовувала нецензурну лайку, а й навіть звинуватила патрульних у зґвалтуванні.

Звинуватила поліцейських у зґвалтуванні: подробиці п’яних розбірок із директоркою гімназії в Запоріжжі


У мерії поки не вирішили, які заходи будуть вжиті щодо директорки, повідомивши, що Бояр зараз перебуває у відпустці.

Детальніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL

Що сталося?
У мережі 20 липня опублікували відео, як правоохоронці зупинили білий Land Rover. В автомобілі сиділа подружня пара. За візуальними ознаками чоловік-водій і жінка-пасажирка були п’яними.

Очевидці інциденту також розповіли, що пара поводилася неадекватно, а жінка навіть намагалася перекрити дорогу. Вона вимагала документи в поліцейських і навіть кричала, що її намагалися зґвалтувати. У кінці запису видно, як вона почала матюкатися в сторону патрульного.

Дружиною водія виявилася директорка запорізької гімназії №54 Катерина Бояр.

OBOZREVATEL намагався зв’язатися з нею, щоб вислухати її версію інциденту. Але жінка відразу ж кинула слухавку після того, як почула запитання.

У Facebook бурхливо обговорюють відеозапис. Багато українців засудили поведінку директорки й цікавляться, чи звільнять Бояр після такого скандалу. Хоча деякі вчителі гімназії стали на її захист.

Наприклад, учителька інформатики Кіра Стадниченко заявила, мовляв, хтось спеціально підлаштував це відео, щоб прибрати директора з посади. На її думку, водій “злегка випив”, як виправдання вона також заявила, що “машина акуратно припаркована біля краю дороги, чоловік контролює ситуацію і дружину”.

“Чому звичайна ситуація спілкування пасажира напідпитку з ДПС так педалюється жовтими ЗМІ… Але є головне питання: кому вигідно виколупати Катерину Станіславівну з директорського крісла”, – обурюється вчителька.

Чоловік директорки пройти тест на алкоголь відмовився
У мерії Запоріжжя після скандалу заявили, що директорка гімназії зараз у відпустці, а також звернули увагу, що інцидент стався в її вільний від роботи час. За словами директора департаменту освіти Станіслава Романчука, про ситуацію там дізналися зі ЗМІ.

Він погодився, що поведінка Бояр було неетичною, тому після її повернення з відпустки будуть вжиті заходи. Які саме – поки невідомо.

У поліції Запорізької області OBOZREVATEL сказали, що на водія Land Rover склали протокол. Там уточнили, що інцидент стався у вівторок, 20 липня, о 00:30.

Джерело