ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області посилили заходи контролю закладів громадського харчування та кулінарних цехів, аби зменшити ризик харчових та гострих кишкових отруєнь.

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА.

Зокрема, рекомендували утриматись від реалізації:

На Вінниччині посилили заходи контролю ресторанів, кафе та їдалень салатів, заправлених майонезом (інших видів майонезних соусів/заправок); паштетів; заливних страв; млинців з сиром з непастеризованого молока; кремових кондитерських виробів; фаршированих страв з риби, птиці; маринованих дикорослих грибів непромислового виготовлення.

"До 01 жовтня 2021 року необхідно суворо дотримуватися вимог при виготовлені кулінарних виробів, поточності технологічного процесу, технологій приготування та відпуску готових страв, термінів їх реалізації", — зазначили у Держпродспоживслужбі .

Крім того, заклади громадського харчування та кулінарні цехи повинні забезпечити дотримання температурного режиму готових харчових продуктів.

Проводити своєчасне прибирання із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів, а також проводити санітарні дні не рідше одного разу на тиждень.

Читайте також На Вінниччині вперше відбудеться кулінарний фестиваль "Картопля по-уланівськи" На Вінниччині на фестивалі спекли найбільший в Україні малиновий пиріг "Усі на всьому": у Вінниці відбувся водний фестиваль

Джерело