В одеській лікарні медики рятують чоловіка, якого під час зливи захопив потік води.

Про це стало відомо журналістам ТСН.

На відео, знятому під час потопу випадковими перехожими, людину в непритомному стані відносить в море. Вчора його цілий день шукали в акваторії поблизу Аркадії і вважали загиблим. Згодом з’ясувалось: він таки зумів врятуватись, але яким чином не пам’ятає.

Лікарі розповіли про стан чоловіка, якого носило потоком води під час злив в Одесі

Нині він у лікарні швидкої допомоги. В нього черепно-мозкова травма і часткова втрата пам’яті, події у день негоди він пригадати поки не може.  Відомо лише, що він до Одеси приїхав на відпочинок.

«До нас був доправлений пацієнт, який отримав травми під час стихійного лиха з порушенням свідомості. Він був обстежений згідно протоколу і проходить лікування в нейрохірургічному відділенні. Стан його стабільний», - розповіла нейрохірургиня Одеської міської клінічної лікарні №11 Лариса Петкова.

Водночас в Одесі досі ліквідовують наслідки негоди - подекуди воду ще доводиться відкачувати помпами. Вода з вулиць пішла, але стоїть у низині.

Тільки сьогодні вдалось поновити рух транспорту в напрямку селища Котовського – великого житлового району, де живе чверть одеситів. Напередодні він був відрізаний від міста через затоплення Пересипу.

Джерело