15 велосипедистів з Хмельниччини представляли регіон на чемпіонаті України з велоспорту. Спортсмена вдалося завоювати сім медалей. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Змагання відбувалися з 15 до 18 липня у Вінниці участь у змаганнях взяли 104 спортсмени. Спортсмени змагалися у парній гонці, гонці критеріум та у груповій з велоспорту на шосе.

У парній гонці найкраще проявили себе юніорки. Хмельничанки Дарина Нагуляк (ДЮСШ 4, “Динамо”) та Анастасія Плоцідим (ДЮСШ 4, “Динамо”) завоювали срібні нагороди чемпіонату, поступившись лише суперницям з Донецької області. Крім того, четвертий час показала ще одна наша пара – Олександра Чорна та Наталія Сафронюк.

Велосипедисти з Хмельниччини виступили на чемпіонаті України

Щоб поборотися за місця у першому турі чемпіонату України у гонці критеріум. Спортсмени їхали від 16 до 30 кіл, довжина одного складала майже два кілометра, фініш у пологий підйом.

Першою серед юніорок за сумою проміжних фінішів стала Анастасія Плоцідим (ДЮСШ 4, “Динамо”), третє місце – Дарина Нагуляк (ДЮСШ 4, “Динамо”), п’ятою була Наталія Сафронюк.

"Напруженою була боротьба жінок. Семеро з учасниць мали звання майстра спорту, двоє – міжнародного класу і одна – заслужений майстер спорту. В щільній боротьбі за кожен фініш третє місце завоювала наша Вікторія Пархомюк (ХОШВСМ, “Колос”). На тридцяти колах змагань чоловіків, з очками гонку закінчили двоє наших спортсменів: Дмитро Качур – шосте місце, Вадим Стецюк – одинадцяте", - йдеться у повідомлені.