Житомир став восьмим містом України, до якого 23 липня приїхали учасники п'ятого мотопробігу єдності. Участь у ньому беруть понад пів сотні байкерів з усієї України. Учасники виїхали 19 липня з Ужгорода і 1 липня завершать мотопробіг на острові Хортиця Запорізької області.

Маршрут завдовжки понад 5 тисяч кілометрів пролягає через українські міста. У кожному з них до колони приєднуються байкери. Дехто долає невелику частину маршруту, а основний склад доїжджає до фінішу.

Житомирянин Юрій Буртовський разом із іншими учасниками мотопробігу стартував в Ужгороді. Чоловік бере участь у такому заході вп'яте. За словами Юрія Буртовського, щороку до мотопробігу приєднується все більше житомирян.

"Люди вже обізнані про мотопробіг і позитивніше зустрічають, – каже Юрій Буртовський. – Простіше стало розмовляти з мерами міст, легше стало організувати ночівлю. Кілька десятків байкерів приєднуються в кожному місті. Цього разу складніший маршрут до Житомира, бо ми ще заїхали в Чернівці. Не краща дорога була, тому довелося заїжджати на мийку".

За словами організатора Миколи Спірідонова, багато людей не взяли участь у мотопробігу єдності через непогоду. Учасники планують проїхати понад 5 тисяч кілометрів.

"Так зробили маршрут, що кожна людина може приєднуватися і від'єднуватися, коли забажає, відповідно до таймінгу, як кому зручно, – каже Микола Спірідонов. – В нас маршрут звивистий по всій країні – ми то вверх, то вниз. Потім вертаємося, зачіпаємо Одесу і рухаємося до фінішу. Люди бачать, що ми всі однакові. І які б ми не були різні, в кожного своя історія, але в нас є єдина країна. Ми будемо підіймати прапор України, який мото спільнота з області в область передає, підписує".

З Житомира байкери колоною рушили до Києва.

Джерело