Шахраї часто вдаються навіть до найбезглуздіших способів, аби виманити у довірливих громадян бодай копійку. Один з таких жебраків прикинувся безногим і випрошував у людей гроші.

На Калинівському ринку в Чернівцях викрили шахрая. Там чоловік сів у картонну коробку і вдавав, ніби у нього немає ніг. Якийсь час жебрак просив милостиню, поки до нього не підійшли співробітники охорони.

"Встань і йди! Жебрак "працював" на ринку в Чернівцях. Він прикидався, що у нього немає ніг. Однак, його кар'єра пішла під укіс, коли до нього підійшли співробітники охорони.", - коментує один з телеграм-каналів.

Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці Калинівського ринку. Коли до чоловіка підійшли співробітники Служби фінансового моніторингу та охорони, у нього несподівано "виросли" ноги, шахрай встав, забрав коробку і пішов.

"Пам'ятаєте, ми розповідали вам про нашу Службу фінансового моніторингу та охорони? Так от, хлопці настільки круті, що не лише легко викривають злочинців, а й можуть дивним чином зцілити!", - йдеться у повідомленні.

Джерело