Частина медпрацівників Валківської центральної районної лікарні вийшла на акцію протесту у зв'язку з боргами по зарплаті у медзакладі.

З протестом у Валках виступають кількадесят людей, повідомляє кореспондент Суспільного. Люди тримають плакати "Врятуємо Валківську лікарню", "Знищенню лікарні — "ні!", "Скороченню медиків — "ні!", "Зарплата — без затримки", "Гідну зарплату медикам".

"Незабаром буде три місяці як ми не отримуємо зарплату, "ковідні" за квітень ми так і не одержали. Тепер кажуть, що наше керівництво неправильно передавали відомості. У нас стільки було хворих! Реанімацію, як могли, розширювали, а тепер, виходить, ми сидимо без зарплати", — говорить молодша медсестра одного з відділень лікарні Валентина Шигапова.

За її словами, медикам щотижня обіцяють виплати, але усі гроші не виплатили досі. Про те, що під час епідемії лікарня опиниться у такій ситуації, медпрацівників не попереджали, наголошує Валентина Шигапова.

"Так, було таке, що ми нікого не приймали, але ж ми не мали права нікого приймати, оскільки ми вже стали ковідною лікарнею. Але ж ми на роботу ходили! Ходили. Може б, менше могли давати, а зараз залишили людей без копійки. Буде вересень, треба збирати дітей до школи. За що?" — продовжує учасниця протесту.

Серед вимог протестувальників — зміна керівництва. "Нового менеджера, нового економіста, нову головну медичну сестру", — написано на одному з плакатів.

Доповнюється

Джерело