Оперативники Нацполіції спільно з працівниками Державної міграційної служби примусово повернули до Молдови 38-річного громадянина сусідньої країни, який потрапив під санкції РНБО. Про це повідомили у пресслужбі МВС України. 

У правоохоронному відомстві уточнили, що депортований чоловік, маючи зв’язки у кримінальному середовищі, контролював діяльність етнічних злочинних груп, що “спеціалізувалися” на майнових злочинах. Зокрема “авторитет” курирував вимагання на території Одеської та Миколаївської областей. 

“Аби позбавити "кримінального авторитета" можливості здійснювати злочинний вплив на своїх "підлеглих", оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції спільно з працівниками Державної міграційної служби примусово повернули його до Молдови”, - сказано у повідомленні.

З України депортували молдовського “авторитета”: був кримінальним куратором двох областей

Кримінальному авторитету із сусідньої держави заборонено в’їжджати на територію України. 

Нагадаємо, раніше кримінального авторитета "Вато Кіпіані" примусово повернули до країни походження. В Україні він представляв інтереси впливових у злочинному світі російських і грузинських "ворів в законі",

Джерело