На засіданні фракції "Слуги народу" у Харківській облраді голова Артур Товмасян запевнив колег по фракції у непричетності до справи про хабар в облраді. Щоб затвердити порядок денний і розглянути питання про виключення Товмасяна з фракції, не вистачило голосів.

Про це Суспільному 24 липня розповіла депутатка облради з фракції "Слуга народу" Юлія Ковалевська, яка напередодні брала участь у засіданні фракції по відеозв'язку.

"Питання [виключення Товмасяна з фракції] не розглядалося, оскільки ми не проголосували за порядок денний. Не було кворуму, не було голосів", — сказала Ковалевська.

Хто був ініціатором засідання, депутатка не уточнила.

"Артур Едмарович був присутній. Коротко повідомив, що процесуального статусу у нього жодного немає, жодних звинувачень, негативних моментів не пред'явлено. Під час обшуку жодних компроментуючих моментів не було. Він нас про це сповістив", — додала вона.

"Однак, оскільки порядок денний фракція не затвердила, голосів не було, відповідно, як такого засідання і не було", — відповіла депутатка.

Сам Артур Товмасян публічно справу про затримання одного зі своїх заступників досі не прокоментував. На телефонні дзвінки після обшуків в облраді голова не відповів. Не було реакції Товмасяна ані на його сторінках у соцмережах, ані на сайті обласної ради.

Що відомо Детективи НАБУ прийшли до Харківської облради з обшуком ввечері 22 липня. Слідчі дії — у справі про отримання неправомірної вигоди у сумі 1 млн 50 тис. грн. Затримані — один із заступників Харківської облради та адвокат. На оперативному фото один із затриманих перебував у кабінеті голови облради. За версією слідства, понад 1 млн грн хабаря заступнику голови Харківської облради передавали частинами. Національне антикорупційне бюро України просить суд взяти заступника голови Харківської облради та його спільника під варту. Запобіжні заходи має обрати Вищий антикорупційний суд.

Джерело