На території Якушинецької громади проодить фестиваль звичаєвої культури "Живий вогонь".

Розпочався фестиваль з тацювального флешмобу. Участь у ньому взяли 400 учасників.

Тут розгорнулося містечко з фотозонами, обрядовими та етнічними локаціями, виставками та ярмарком. Охочі випробовують себе у народних ремеслах, долучившись до майстер-класів.

На Вінниччині проходить фестиваль звичаєвої культури

На заході представлено 100 гармат.

О 18-й годині розпочнеться ще й козацька програма, під час якої козаки з усіх куточків України демонструватимуть свої вміння у бойових мистецтвах, продемонструють вогняні шоу, майстер-класи та козацьку зброю.

Традиційне запалення "живого вогню" стартує сьогодні о 20-й годині. За словами організаторів, цьогоріч буде ще більше вогню. Сміливці спробують пройтися по вуглях та вогняній дорозі, а навколо багаття водитимуть масові хороводи.

Оновлюється...

Що відомо

Проєкт "Живий вогонь" реалізується в межах партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони" Українського культурного фонду, Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" та Державного агентства розвитку туризму. Захід включено до Плеяди культурно-мистецьких заходів з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України "Ти у мене єдина". Організатор — Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна. Проходить фестиваль 11 років поспіль.

Джерело