Відомий український комік Євген Кошовий дав інтерв'ю дружині Дмитра Комарова Олександрі Кучеренко. Автор Студії "Квартал 95" повинен був відповісти на 33 питання всього за 3 хвилини. 

Новий ролик з'явився в сюжеті "Ранок з Україною" на телеканалі ICTV, а ведучою даної рубрики є володарка титулу "Міс Україна-2016", а також дружина журналіста Дмитра Комарова Олександра Кучеренко.

Євген Кошовий з

Євген Кошовий з

Цього разу під її прицілом опинився актор і комік Євген Кошовий, який відповів чесно на всі питання. 

Почалися питання з кулінарних уподобань чоловіка:" Сосиски з пивом, або горілочка з оселедцем " - провокаційне питання від дівчини. 

"А можна і те, і те" - не розгубився і відповів комік. Між салом і ролами, як справжній патріот, Євген Кошовий вибрав перший варіант.

Євген Кошовий з

Далі, він розповів про покупку нового автомобіля. Журналістка запитала у нього, коли він змінить свій транспортний засіб Dodge, але, як виявилося, актор його давно продав. 

"У мене Range Rover. Dodge я продав, тому що мені стало його шкода, їздити по таких дорогах" - відповів він. А ось квартира у нього одна, і це найдорожча річ в його декларації. 

До слова, він також хотів придбати собі спортивний автомобіль, який коштує 125 тисяч доларів, але не купив, так як дуже дорого.

Не обійшлося, звичайно ж, і без питань про Володимира Зеленського. Президент України не тільки колишній колега Євгена Кошового, а й друг.  Пише комік йому тільки ввечері, коли той вже може бути вільний, і, при цьому він не приховує, що питання про дружбу з українським гарантом бісять його на 10 балів з 10. 

Джерело