Йдеться про країну, що розташована на Балканському півострові

У зв'язку зі зростанням кількості захворюваних на коронавірус, зокрема й поширення штаму "Дельта", Чорногорія оголосила про запровадження жорстких карантинних обмежень.

Про це з посиланням на Інститут громадського здоров'я країни повідомляє УНІАН.

Одна з популярних туристичних країн вводить карантинні обмеження через штам

Як стало відомо, під заборону потрапляють: музичні фестивалі, вечірки, інші масові заходи у приміщеннях, нічні заклади. Відкрити дискотеки та нічні клуби в країні сподіваються після 2 серпня, однак відвідувати їх зможуть лише ті гості, які мають бодай одне щеплення від СOVID-2019.

Інші розважальні заклади дозволено буде відвідувати тим, хто покаже негативне ПЛР-тестування або довідку про те, що людина перехворіла на коронавірус протягом останнього півроку.

Також про посилення карантину сповістила Ісландія. Там обмеження діятимуть до 13 серпня.

В Ісландії так само введено обмеження на масові зібрання. Їхня чисельність не має перевищувати 200 осіб, за винятком дітей до 6 років. У громадських місцях потрібно буде дотримуватися дистанції 1 метр.

В приміщеннях людей зобов'яжуть вдягати маски. Також їх потрібно буде носити у місцях, де дотримання дистанції неможливе. Втім, дітей обмеження не стосуватимуться.

Працюватимуть спортзали, басейни, музеї, однак вони прийматимуть відвідувачів не більш ніж на 75% своєї місткості. Також заклади зобов'яжуть проводити дезінфекцію поверхонь. У країні також повертають обмеження на перебування в магазинах.

Спортивні змагання обмежують в чисельності до 200 осіб, а фудкорти віднині в Ісландії – під забороною.

Нагадаємо, з 6 серпня Італія запроваджує нові карантинні обмеження. Так, заходити в закриті  приміщення, зокрема в кафе та ресторани можна буде лише за наявності COVID-паспортів. Для одержання документа достатньо однієї дози препарату.

Джерело