Команди з Запоріжжя, Гуляйполя, Мелітополя, Дніпра та Дніпропетровської області 24 липня змагались у всеукраїнському відбірковому турнірі з баскетболу 3х3.

Турнір влаштували на баскетбольному майданчику, розташованому на території стадіону «Славутич-арена». Програма турніру передбачала змагання серед чоловіків, жінок та юнаків (2003-2005 р.н.). Відбувався він за правилами та форматом ФІБА 3х3

Професійні команди та аматори змагаються у трьох категоріях: юнаки (16-18 років), жінки (від 16 років і старше) та чоловіки (від 18 років). Загалом у турнірі беруть участь 36 команд.

У Запоріжжі відбувся відбірковий етап Кубку України з баскетболу 3х3

" Відбірковий турнір проводиться під егідою федерації баскетболу України, спільно з федерацією баскетболу в Запорізькій області. Переможці та призери цих змагань отримають право взяти участь у фінальному етапі чемпіонату України з баскетболу 3 на 3", – розповів Суспільному головний суддя турніру Петро Драган.

За результатами відбіркового турніру, як повідомила Суспільному секретарка матчів Євгенія Буц:

у категорії жінки перемогла команда "Bad Girls", на другому місці – "Мелітополь", на третьому – "По фану"; серед юнаків кращою стала команда "Жмурики", на другому - "Карапузи" (Дніпро), "Домінант" (Кам'янське) на третьому. серед чоловіків перше місце посіла команда "Збірна солянка", друге – "Ментол", третє – "Смурфіки" (Дніпро).

Читайте нас у Telegram: головні новини Запоріжжя та області