У матчі першого туру Першої Ліги футболісти клубу «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів на власному полі програли команді «Краматорськ». Гра відбулася 24 липня. Про це стало відомо із трансляції на офіційному YouTube-каналі Першої Ліги.

Рахунок у першому таймі футболісти «Краматорська» відкрили на 44-й хвилині – після розіграшу кутового забив Марат Даудов. А після перерви, на 68-й хвилині, ще один гол у ворота команди «Гірник-Спорт» забив Максим Єрмоленко. Гра завершилась із рахунком 0:2.

Наступний матч «Краматорськ» проведе на власному полі проти ще однієї команди з Полтавщини – «Кремінь». Гра запланована на 31 липня. Того ж дня відбудеться матч і для футболістів клубу «Гірник-Спорт». Вони на виїзді гратимуть проти «Полісся» із Житомира.

Футбольна команда «Гірник-Спорт» програла «Краматорську» із Донеччини

Що відомо:

Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх – 15-му та 16-му, – вибувають до Другої ліги. Минулого сезону у турнірній таблиці Першої Ліги «Краматорськ» із Донеччини посів 12-ту сходинку. «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів минулий сезон Першої Ліги завершив на 9-му місці у турнірній таблиці.