Внаслідок хвороби у Росії помер один з перших в СРСР продюсерів та організаторів концертів, один із засновників популярної колись групи “Ласковий май” Олексій Мускатін.

Про це в суботу, 24 липня, повідомив в своєму Instagram-акаунті продюсер групи Андрій Разін.

За його словами, усі знайомі артисти намагалися допомогти Мускатіну, проте “хвороба виявилася сильнішою”. Причину смерті продюсера Разін не уточнив.

У Росії помер один із засновників “Ласкового мая”

“Ми будемо завжди його пам'ятати, адже завдяки йому, була створена група "Ласковий май". Завдяки йому, Юра Шатунов та всі артисти, які приїжджали в Москву, знаходили тепло і затишок”, - написав продюсер “Ласвкового мая”, зазначивши, що вважає померлого одним з кращих серед своїх колег.

Окрім згаданої групи, Олексій Мускатін був засновником “Кар-Мен”, “Руки Вверх”, “Револьверс”, “Діамант”, а також директором таких артистів, як Сергій Чумаков, Сергій Челобанов, Ірина Салтикова.

За час своєї роботи Олексій Мускатін організував понад 10 тисяч концертних виступів. З ним працювали Володимир Висоцький, групи “Аракс”, “Воскресение”, “Акваріум” та інші музиканти.

Нагадаємо, у четвер, 15 липня, у "коронавірусній" лікарні під Москвою помер відомий російський музикант та актор Петро Мамонов. 

Джерело