Український секс-символ, танцюрист та актор, Тарас Цимбалюк постійно зайнятий роботою. Його робочий графік настільки щільний, що іноді він не має часу на відпустку або хоча б вихідний.

Список фільмів, у яких знявся популярний актор скоро перетне позначку 100. Його перша участь на телебаченні сталась у 2011 році – тоді Тарас зіграв роль у телесеріалі "Щоденники темного". Згодом він брав участь у наступних проектах "Повернення Мухтара", "Останній яничар", "Село на мільйон", "Центральна лікарня" та "Жіночий лікар".

Проте саме 2019-й рік став визначним для нього, як актора. Тоді взяв знявся у головних ролях у кіно "Чорний ворон", а також серіалах "Кріпосна" та "Спіймати Кайдаша".

Зірка

Саме останні серіали принесли йому найбільшу популярність. Відтоді Тарас Цимбалюк постійно зайнятий у різних проектах. У той же час, він встигає відвідувати спортзал, любить читання і часто відвідує рідних. А ще він активний користувач соцмереж.

Сьогодні, у своєму акаунті в Instagram він поділився із підписниками свіжою світлиною, на якій представ перед фанатамиу образі військового.

На ньому – спец форма, захисні окуляри, в руках шолом та зброя. У коментарях підписними не стримувались від компліментів:

«Наче український термінатор», «Вау!».

До слова, свої фото Тарас Цимбалюк підписав «Ангели». Найімовірніше саме так зветься фільм, участь у зйомках якого бере наразі Тарас. 

Джерело