Комунальні служби Житомира завершують підготовку до опалювального сезону – закінчують ремонти та починають заповнення внутрішньобудинкових тепломереж. Про це Суспільному розповів головний інженер "Житомиртеплокомуненерго" Руслан Погребняк.

За його словами, станом на 13 вересня 92% теплових мереж Житомира готові до опалювального сезону.

"Зараз ще ведуться роботи по вулиці Лесі Українки, завершують роботи на мережах 426 діаметру по вулиці Пушкінській. Також ведуться роботи на Довженка, Гагаріна та Князів Острозьких. Всі роботи на теплових мережах плануємо завершити до 25 вересня", – говорить Руслан Погребняк.

У Житомирі завершують підготовку до опалювального сезону

Кореспонденти Суспільного побували на вулиці Пушкінській, де семеро працівників завершують заміну тепломережі. Начальник дільниці "Житомиртеплокомуненерго" Володимир Мельник розповідає, що ремонтні роботи за цією адресою почали у липні 2021 року.

"Зараз проводиться заміна теплової мережі діаметром 530 міліметрів на попередньо ізольовану трубу діаметром 426 міліметрів. На об’єкті працює автокран, екскаватор і проводять зварювальні підсобні роботи. Думаю, цього тижня на даній дільниці монтаж труб мають закінчити", – каже начальник дільниці.

Загалом у місті капітальний ремонт тепломереж завершують на 5 ділянках. Крім того, у Житомирі почали заповнювати внутрішньобудинкові тепломережі.

"Там, де є заяви, де вони (мережі – ред.) готові і можуть заповнюватися – ті будинки ми ставимо на заповнення, – розповів Руслан Погребняк. – На цьому тижні буде графік заповнення будинків. Наприклад, там де є підтікання, там підтяжку роблять. Якщо ми будемо ставити під тиск, тоді додасться роботи. Бо є ще застарілі квартальні мережі, є застаріла внутрішньобудинкова система. Ми ставимо собі завдання, що до 1 жовтня теплові мережі повинні бути готові".

Загальна вартість ремонту тепломереж під час підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років склала близько 50 мільйонів гривень. Сам опалювальний сезон у Житомирі має розпочатися 15 жовтня.

Джерело