Школи, де викладають невакциновані вчителі, будуть закритими на карантин. Єдина прийнятна форма навчання – очна, підкреслила влада регіону.

У Чернівецькій області заборонили школам і закладам вищої освіти переходити на дистанційну форму навчання. Про це заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у понеділок, 13 вересня.

“У нас залишилося кілька днів, щоб знайти правильні слова, переконати вчителів, педагогів, викладачів, найкраща форма навчання – це очна. Студенти, діти повинні ходити в садок, у школу, в університети. Хочу відзначити, що цієї осені не буде дозволено викладання онлайн. Ніякого дистанційного освітнього процесу не буде. Якщо немає 80% вакцинованих вчителів, школа буде закриватися на карантин, а діти будуть змушені сидіти вдома”, – сказав Осачук.

На Буковині заборонили школам онлайн-навчання

На цей момент на Буковині показника у 80% і більше вакцинованого персоналу досягли лише 36% закладів освіти – шкіл, садочків, університетів, інститутів.

“Цього недостатньо, щоб усі навчальні заклади – від садка до університету – змогли працювати, коли в країні буде введено “жовту” зону карантину. А її буде введено вже з наступного понеділка”, – додав Осачук.

Нарешті, голова регіону закликав батьківські комітети допомагати переконувати вчителів, викладачів і вихователів у необхідності вакцинуватися від коронавірусу вже до кінця цього тижня.

Джерело