У Малині на Житомирщині попрощалися із загиблим на Сході України військовослужбовцем Окремого батальйону морської піхоти Артуром Голубом. Про це розповів кореспондент Суспільного Дмитро Поліщук, котрий перебував у Малині.

За його словами, попрощатися прийшло більше 300 людей.

Побратим загиблого Євген зазначив, що Артур Голуб був дуже веселою людиною.

На Житомирщині попрощалися із загиблим на Сході України морським піхотинцем Артуром Голубом

"Він завжди усміхався, про таких кажуть: "людина-щастя", – розповідає Євген. – Я його востаннє бачив напередодні від'їзду. Він сказав, що швидко повернеться, але так і не повернувся. Нам повідомили, що там відразу від вибуху снаряду загорілося мінне поле. Спочатку навіть не було зрозуміло, що там відбулося, а вже потім дізналися".

Сусід загиблого Анатолій Харченко згадує:

"Бувало таке, що я йшов ось тут через дорогу до сестри, а хлопці напідпитку до мене, то Артур завжди виходив мене захищати. Ніхто про нього нічого поганого не скаже, хороший був хлопець. Він мені тоді сказав: "Піду до війська, послужу за Україну".

27-річний Артур Голуб загинув 12 вересня під Новотроїцьким. У автомобіль, за кермом якого був Артур, влучила ворожа протитанкова керована ракета. У загиблого залишилися мати з батьком та дружина з дитиною.

Що відомо У зоні ООС загинув 27-річний морський піхотинець з Житомирщини.

Джерело