Ольга Полякова розповіла про те, як треба спілкуватися з чоловіком.

На початку вересня на YouTube з'явився перший випуск спільного шоу Олі Полякової і Маші Єфросиніної «дорослі дівчатка». Це новий проект, який передбачає відверте обговорення найцікавіших, відвертих і навіть незручних тем.

Ольга Полякова обговорила з Машею Єфросиніною статевий орган свого чоловіка:

Зокрема, артистки завели бесіду на тему "постільного життя" і почали активно ділитися особистим досвідом. "Суперблондинка" навіть розповіла про те, скільки разів на тиждень у неї буває інтимна близькість чоловіком і заговорила про те, як в її розумінні виглядає ідеальний графік любовних розваг.

У якийсь момент Ольга Полякова повідомила, як потрібно спілкуватися з чоловіком. Єфросиніна запитала Ольгу Полякову: "Чи потрібно говорити що найкраща піся у нього?".

Ольга Полякова обговорила з Машею Єфросиніною статевий орган свого чоловіка:

Ти що, звичайно. І найсолодша
, - повідомила вона.

Раніше Znaj.ua писав, що люблячий батько схуд для сина на 140 кілограм. Житель Кубані Олександр Тесля схуд на сто сорок кілограм за два роки. Тепер його не впізнають старі друзі і родичі.

Як ми повідомляли, Юрій Ткач з "Кварталу 95" дозволив розмалювати себе маркером: Папи зрозуміють. Юрій Ткач з "Кварталу 95" здався з "легким" макіяжем

Джерело