Одну срібну та дві бронзових медалі вибороли тернополяни на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат. Змагання завершилися сьогодні в Чернігові. Про це Суспільному розповіла інструкторка обласної дитячо-юнацької спортивної школи з зимових видів спорту Світлана Крикончук.

За її словами, в гонці на 5 кілометрів вільним стилем срібну нагороду здобув 15-річний Назар Тисайський. Також хлопець виграв сріблу медаль в кросі дистанцією 3 кілометри. Бронзову медаль на змаганнях виборов 17-річний Олексій Качурай. Він став третім у гонці вільним стилем на 10 кілометрів.

Тернопільщину на змаганнях представляли 10 спортсменів. Всі вони є учні обласної дитячо-юнацької спортивної школи з зимових видів спорту.

Три медалі вибороли тернопільські спортсмени на чемпіонаті України з лижних гонок Що відомо Спортсмени з Тернопільщини вибороли нагороди на чемпіонаті з гонок на лижоролерах.