"Голова" "виборчої комісії Криму" Михайло Малишев відреагував на українські санкції щодо учасників "виборів" до Держдуми Росії на анексованому півострові. 

Свою думку він висловив у коментарі журналістам, пишуть російські ЗМІ.

Він наголосив, що санкції України в Криму не вплинуть на проведення голосування. 

"Собака гавкає, а караван іде": в Криму відреагували на санкції РНБО щодо виборів до Держдуми РФ

"Всі ці чергові санкції жодним чином не вплинуть на роботу ані виборчих комісій, ані членів комісій. Хотілося б відповісти відомою східною приказкою: "Собака гавкає, а караван іде". Все йде своєю чергою, вся робота проводиться, яка необхідна з організації виборчого процесу. Все в нормальному, спокійному режимі", - заявив він.

За словами "голови виборчої комісії", явка в Криму в перший день голосування склала 21,15%. Проголосували 315,9 тисяч мешканців півострова.

Як повідомлялося, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що Україна введе санкції за проведення виборів до Державної думи РФ на окупованих територіях Донбасу та Криму.  Санкції має ввести в дію президент своїм указом. Вони стосуватимуться 53 членів територіальних виборчих комісій і 33 кандидатів до Держдуми.

Нагадаємо, у п'ятницю, 17 вересня, в Росії стартували вибори депутатів до Державної думи (нижньої палати парламенту), губернаторів, депутатів регіонального і міського рівнів. Вони триватимуть три дні. 

Джерело