Для всіх українських телеглядачів, які вже занудьгували за розважальними шоу з усіма улюбленими артистами і коміками студії "Квартал 95", з'явилися дуже цікаві новини. Так, стало відомо, що незабаром вийде в ефір вже 18-й сезон програми "Розсміши коміка", де Євген Кошовий і Юрій Ткач будуть головними зірками.

Родзинкою нового сезону стане запрошена зірка, співак, блогер і всім відомий як чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес. Вова стане на місце Дмитра Шепелєва та Ігоря Ласточкіна, за тумбочку співведучого.

Про це стало відомо завдяки новій публікації студії "Квартал 95" в мережі Instagram.

Євген Кошовий і Юрій Ткач з

Євген Кошовий і Юрій Ткач з

"Друзі, раді поділитися з вами класними новинами! Новий сезон "Розсміши коміка", який ми нещодавно закінчили знімати, тепер виходитиме на телеканалі ТЕТ. А новим ведучим 18 сезону стане Володимир Дантес, який, до речі, отримав на зйомках крепатуру щік від сміху. Як вам такі заміни? Чекаєте на прем'єру?", - повідомляють автори публікації.

Євген Кошовий і Юрій Ткач з

Також автори публікації додали парочку фотографій, на яких можна точно упевнитися, що Володимир Дантес вже взяв участь у новому 18-му сезоні популярного шоу "Розсміши коміка".

Джерело