18 вересня у житомирському Гідропарку розпочався всеукраїнський спортивно-оздоровчий фестиваль з веслування на човнах "Дракон". Про це кореспондентам Суспільного розповіла співорганізаторка заходу, заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

За її словами, у змаганнях беруть участь більше 400 спортсменів у складі 30 команд з усієї України.

"Ми вже професійно займаємося веслуванням на човнах "Дракон" у Житомирі, – каже Марія Місюрова. – Є відділення нашої дитячої спортивної школи, тому є куди рости. Це – командний вид спорту, який допомагає загартовувати характер, об'єднувати людей. Змагання проводяться за кошти міського бюджету, орієнтовно 60 тисяч гривень".

У Житомирі розпочався всеукраїнський спортивно-оздоровчий фестиваль з веслування на човнах

Позмагатися до Житомира приїхала команда з міста Дніпро.

"У цьому виді спорту дуже важливо чути, відчувати один одного, працювати на спільний результат, – каже представник команди з міста Дніпро Тихін Мукомел. – Це наш другий старт у складі цієї команди. Ми слухали своє серце і один одного".

Вшосте бере участь у таких змаганнях команда "Z-DRAGON" з Житомира.

"Ми – досвідчені спортсмени, – каже представник команди "Z-DRAGON" Євгеній Черниш. – У цьому запливі найважчим було те, що був зустрічний вітер і трохи хвилі на воді, а так все чудово".

Кореспондентам Суспільного розповіли про свої враження вболівальники.

"Я вперше прийшов, – каже вболівальник Василь Воробйов. – Я у захваті від видовища, від організації, від усього".

"Уявіть собі: Тетерів і раптом – "дракони". Дуже цікаво, – каже Світлана Воробйова. – Мені здається, що треба, щоб більше приходило сюди людей. Уявіть: дві команди, ніс до носа, хто перетне межу? Дуже цікаво".

Джерело