Співак Олег Винник розповів, як проводив свою відпустку після початку карантину.

У "Світському життя" виконавець зізнався, що півтора року вже не їздив на море. Втім, багато часу артист провів саме в улюбленій Німеччині.

"Востаннє я був на острові до корони, в січні, до великого карантину. Можна поїхати на Мальдіви, а можна, все таки, до Німеччини й написати пісню, як і всі свої інші пісні, я там їх робив", – поділився знаменитість.

Олег Винник пригадав кумедну історію, як випадково опинився на нудистському пляжі

Також Олег пригадав кумедну історію, як випадково опинився на нудистському пляжі. Туди він потрапив разом зі своїм другом. До слова, таких пляжів у Німеччині дуже багато.

"Я не відвідував нудистський пляж, але в мене був один раз випадок – мій друг, з яким ми років 15 дружимо, зателефонував і каже: "Олеже, давай вип’ємо пива". Він приїхав, забрав мене, ми випили пива і нам захотілося скупатися, це було минулого року в травні, ще вода була холодна і ми пішли на озеро і там були ці нудисти. Слава Богу, що ми так красиво зайшли, і так і вийшли. Ми ще сміялися так сильно, що було б, аби зараз Винника хтось побачив на тому пляжі", – пригадав знаменитість.

Нагадаємо, раніше Олег Винник розсекретив, як і в якій країні святкував 48-річчя. Співак був не в Україні.

Джерело