Усе почалося пізнього вечора на вулиці Леваневського. Водій автомобіля Volkswagen Passat рухався з увімкненою аварійною сигналізацією. А побачивши службовий транспортний засіб патрульних, попрохав їх зупинитися.

Уже з перших хвилин спілкування охоронці порядку зрозуміли, що керманич має ознаки алкогольного сп'яніння. Огляд на стан сп'яніння, який водій пройшов на місці зупинки, це підтвердив. Прилад зафіксував 2,66 проміле алкоголю, що в понад 13 разів перевищує допустиму норму. Тож інспектори склали на нього адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП.

Своє прохання чоловік так і не зміг чітко сформулювати. Далі водій відкрито запропонував "розрахуватися". А коли поліцейські попередили його про кримінальну відповідальність, попросив ручку, аркуш паперу та написав на ньому суму. На зауваження інспекторів керманич не реагував.

Сумські патрульні зупинили нетверезого водія, який запропонував їм хабар

За фактом пропозиції неправомірної вигоди службовій особі патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського рай

Джерело