На думку нардепа, Зеленський отримав "комунікаційний подарунок", який допоможе йому організувати свою команду

Президенту Володимиру Зеленському і спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову після спроби замаху на першого помічника голови держави Сергія Шефіра розмову про шляхи для мобілізації своєї команди вести набагато легше. З такою думкою в етері ток-шоу "Політклуб" Віталія Портникова на "5 каналі" виступив народний депутат від фракції "Голос" Андрій Осадчук.

"Це буде дуже проста тональність: "Дорогенькі, в нас стріляють, нас збираються вбивати. Тому той, хто не з нами, той проти нас". Тому якраз з точки зору емоційного і політичного впливу, Зеленський отримав певною мірою комунікаційний подарунок, який йому дуже допоможе організувати свою команду", – вважає нардеп.

Андрій Осадчук додав, що "соціальна демонстрація політичної агресії" і кількість голосів, які дали "слуги" за закон про деолігархізацію, є початком нової ери в президентстві Зеленського, коли на перше місце буде виходити право сили.

Як повідомляв 5.UA, в селі Лісники, що на Київщині, вранці 22 вересня був обстріляний автомобіль першого помічника президента Сергія Шефіра. В автомобіль влучило понад 10 куль. Поранено водія. Постріли пролунали саме тоді, коли Шефір виїжджав зі свого будинку. МВС опублікувало перші фото з місця події. Автомобіль Сергія Шефіра не був броньований. Він не користувався жодною охороною. Відомо також, що нещодавно Зеленський і Шефір сильно посварились. Водночас на подію відреагував Володимир Зеленський.

Джерело