"Білорусь на боці Білорусі. Україна на боці України. Росія на боці Росії. У всіх нас є свої інтереси. Тому що ми всі сусіди. Я думаю, що Білорусь зараз знаходиться в такій ситуації, бути чи не бути. В тому сенсі, що якщо далі український політикум, Офіс президента України... Будуть далі ініціювати якісь санкції щодо Білорусі, якийсь тиск, то Білорусь остаточно увійде в пул російський, перестане бути тією Білоруссю проукраїнською, до якої ми звикли", - сказав Євген Шевченко.

Він зазначив, що у президента Білорусі Олександра Лукашенка є речі, яким варто повчитися президенту України Володимиру Зеленському.

Білорусь зараз знаходиться в такій ситуації, бути чи не бути, - Шевченко

"Кадрова політика. Це те, що у Лукашенка не відняти. Він вміє відбирати кадри, які вирішують питання, і які на своєму місці... Конфронтація з Білоруссю, в першу чергу, вигідна Кремлю. Тому що Кремль, на відміну від нашого керівництва, прорахував... Які ризики безпеки в галузі економіки, енергетики, ми несемо. І військові теж, якщо у нас відбувається конфронтація з Білоруссю", - додав Шевченко.

Джерело