Медіаменеджер Шеллі Росс звинуватила брата ексгубернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо, який пішов у відставку після секс-скандалу, ведучого CNN Кріса Куомо в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє газета New York Times.

Росс розповіла про інцидент, який стався на вечірці, куди вона прийшла зі своїм чоловіком. Куомо обійняв її, опустив руку нижче спини і сказав, що може так зробити, тому що вона більше не його «бос». Росс відштовхнула колишнього підлеглого – вона була продюсером передачі «Primetime Live», яку вів Куомо.

Після цього Куомо відправив продюсеру лист з вибаченнями, в якому написав, що йому соромно перед нею і її чоловіком. Росс вирішила розповісти про домаганнях Кріса після того, як стало відомо, що він консультував звинуваченого в харасменті брата.

Брата губернатора Нью-Йорка теж звинуватили в сексуальних домаганнях

Згідно з доповіддю генерального прокурора штату Нью-Йорк Летиції Джеймс, губернатор Куомо приставав до кількох жінок. Йдеться про співробітниць, які працювали в його адміністрації та інших місцях. Також, за даними слідства, Куомо помстився колишньому працівнику, який публічно поскаржився на його поведінку.

Ендрю Куомо пішов у відставку через цих звинувачень.

Слідство ж стверджує, що Куомо начебто сексуально домагався 11 жінок, завдяки чому офіс губернатора перетворився в «токсичне робоче місце».

Джерело