Депутат Антон Поляков у своєму блозі «Правки Полякова» прокоментував ситуації, через які у спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова посилився конфлікт з парламентаріями і ОП, зокрема, законопроєкт про деолігархізацію і направлення його на експертизу Венеціанської комісії.

«Насправді конфлікт між ОП і Разумковим назрівав давно і довгий час ніс під собою «повільно граючий» характер. І Разумков неодноразово давав зрозуміти, що у нього є своя особиста думка. Тепер щодо самого закону про олігархів. Це чистої води популізм і тільки видима боротьба проти олігархів», - заявив Поляков.

Депутат зазначив, що не бачить нічого поганого в тому, що спікер підтримав ініціативу відправити законопроєкт на експертизу Венеціанської комісії. Поляков зазначив, що Україна з моменту своєї незалежності завжди керувалася думкою цієї комісії, тому немає проблеми в тому, щоб провести експертизу і в цей раз.

Конфлікт між ОП і Разумковим назрівав давно, - Поляков

Крім того, за словами депутата, ще одним важливим аспектом є невідповідність законопроєкту про олігархів Конституції – документу, яким зобов'язана керуватися влада при прийнятті законів.

«Рейтинги падають. І на тлі цих цифр Разумков стає все більш привабливим, а значить і конкурентом», - зазначив Поляков.

Джерело