Втрата майна-це завжди прикро. А якщо це відбувається на відпочинку – це може стати катастрофою. З такою проблемою зіткнулася співачка Нюша.

Instagram-профіль muztv повідомляє, що артистку пограбували на відпочинку в Іспанії, де вона відпочивала з сім'єю.

Вагітна @nyusha_nyusha, яка з родиною відпочиває в Іспанії, зізналася, що стала жертвою грабіжників "Там були сумки, гроші, документи. Як виявилося, в Барселоні це дуже поширена проблема. Часто буває таке, що документи просто викидають в найближчі кущі. Злочинцям не потрібні документи", - розповідає співачка. У зв'язку з крадіжкою подружжю довелося звернутися в консульство, де їм зробили тимчасові документи #музтв #нюша #пограбування #злодії #шоубіз #новостишоубізнесу" - написали в акаунті.

Співачку Нюшу пограбували на відомому курорті, але їй ніхто не повірив :

"Парк, який називається лабіринт, ми хотіли там погуляти, пофотографуватися. Поки ми, власне, гуляли і фотографувалися, нашу машину пограбували. Ми прийшли, і побачили, що заднє скло розбите і багажник порожній. А в багажнику відповідно у нас лежали сумки з речами і там були документи" - розповідає співачка.

Коментатори, схоже, не вірять артистці: "Ще одну Бузову ми не переживемо", "не смішіть" ," від нудьги на всі руки))) ммдааа, смішно)))" - пишуть люди під постом Muztv

Джерело