200 добровольців погодилися сфотографуватися оголеними на березі Мертвого моря, щоб привернути увагу питання його висихання, у якому вода щороку відступає на метр.

До участі у фотосесії людей запросив американський фотограф Спенсер Тунік, передає The Guardian. Це вже третя подібна фотосесія.

Фотомоделей пофарбували в білий колір, який символізує соляні стовпи з біблійної легенди про Лота. Як розповів фотограф, щоб повністю змити фарбу учасникам знадобиться близько трьох днів.

Дві сотні голих людей сфотографувалися на березі Мертвого моря

Вода у Мертвому морі почала відступати з низки причин. Ізраїль та Йорданія відвели більшу частину висхідної води для сільського господарства та питної води, тоді як видобуток корисних копалин та зміни клімату, погіршили проблему.

Туніка частково фінансово підтримує уряд Ізраїлю, а його фотоінсталяція має стати частиною Музею Мертвого моря в Араді, однак деякі консервативні лідери Ізраїлю виступили проти проєкту фотографа, один із депутатів вимагав від міністерства туризму відкликати спонсорську допомогу "події масової мерзоти".

Що відомо Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) звернулася до національних урядів із закликом активізувати свої зусилля для боротьби зі змінами клімату. В організації вважають, що такі дії щорічно здатні врятувати мільйони життів у світі. У кінці вересня італійський прем'єр-міністр Маріо Драґі зустрівся зі шведською активісткою Ґретою Тунберг та кількома представниками організації Youth4Climate, які надали свої пропозиції щодо боротьби зі змінами клімату. Напередодні парламентських виборів 24 вересня у Німеччині учасники міжнародного громадського руху школярів і студентів на захист клімату організували акцію "П'ятниці заради майбутнього". До Берліна для участі в акції приїхала шведська екологічна активістка Грета Тунберг.

Читайте також

ООН закликали визнати право на здорове довкілля універсальним правом людини. Пандемія COVID-19 не вповільнила зміни клімату – доповідь ООН.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело