Відомий український хореограф Владислав Яма показав, як проводить свій вільний час з родиною. Побачити онука приїхали батьки чоловіка. 

Нові stories з фотографіями він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є. Регулярно там з'являються кадри з робочих заходів, або ж з дружиною і маленьким сином. Щодня за ним стежить понад 545 тисяч користувачів.

Влад Яма показав, як виглядає щастя: без дружини, але з батьками і сином

Справа в тому, що поки більша частина українців відпочиває в неділю, Влад Яма працює. Він сидить в якості зіркового експерта на шоу "Танці з зірками", і там проводить час до пізньої ночі, поки не закінчаться зйомки. 

А ось понеділок, по всій видимості, у нього вихідний день, який він приділяє повністю сім'ї.

Цього разу він ще особливіший, так як в гості приїхали батьки Владислава - Микола Петрович і Любов Миколаївна.

Влад Яма показав, як виглядає щастя: без дружини, але з батьками і сином

На першому опублікованому кадрі син Ліон читає разом з дідусем книгу. Вони уважно розглядають картинки, які є на сторінці.

Влад Яма показав, як виглядає щастя: без дружини, але з батьками і сином

На другому кадрі до них вже приєдналася бабуся, і вони втрьох почали позувати на камеру. Варто відзначити, що син дуже схожий з дідусем. 

"Так виглядає щастя" - підписав новий кадр Влад Яма. 

День з сім'єю вдався, і провели вони його продуктивно і щасливо.

Нагадаємо, що Ліон народився в шлюбі з Ліліаною. З жінкою вони познайомилися в далекому 2007 році, але, весілля зіграли лише через 7 років. Ще через півтора року народився малюк. 

Джерело