Рішення ухвалили на засіданні в Люксембурзі

Рада міністрів ЄС із закордонних справ продовжила на наступні 12 місяців, санкції проти Ісламської держави та терористичної організації Аль-Каїда. Рішення ухвалили на засіданні в Люксембурзі. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на сайт Європейської Ради.

"Рада ЄС сьогодні переглянула існуючі обмежувальні заходи проти ІДІЛ та "Аль-Каїди", а також проти осіб, груп, підприємств та установ, що з ними асоційовані, та продовжила дію режиму санкцій на наступні 12 місяців, до 31 жовтня 2022 року", – йдеться в повідомленні.

Рада ЄС ще на рік продовжила санкції проти ІДІЛ та

Зазначається, що наразі до санкційного списку ЄС включені шість осіб, на яких поширюється заборона на подорожі до ЄС та заморожування активів.

Існуючий режим дозволяє ЄС застосовувати цільові обмежувальні заходи проти осіб, причетних до терористичних актів, до підтримки або до вербування людей для участі в ІДІЛ, Аль-Каїді чи пов’язаних із ними організаціях.

Згадані автономні обмежувальні заходи ЄС доповнюють санкції, що застосовуються проти ІДІЛ та Аль-Каїди за рішенням ради Безпеки ООН.

Як повідомляв 5.UA, Євросоюз запровадить санкції проти 8 осіб за посягання на територіальну цілісність України.

Джерело