18 жовтня в ході всеукраїнської акції "Створюємо ліси разом" на Житомирщині близько шести з половиною тисяч людей за день висадили мільйон дерев. Про це Суспільному розповіла спеціалістка зі зв'язків з громадськістю Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Горай.

За її словами, Лугинський держлісгосп садив дерева на території усіх шести лісництв – висадили 68400 саджанців на площі 12 гектарів. До акції долучилися учні місцевих шкіл. Окрім того, школярі Лугинської гімназії та працівники Лугинської територіальної громади озеленили центральний парк смт Лугини та подвір'я біля гімназії.

На Житомирщині за день висадили мільйон дерев

Лісівники Радомишльського лісомисливського господарства разом з жителями Радомишльської, Потіївської і Вишевицької територіальних громад, вихованцями Вишевицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та журналістами заліснили понад 10 гектарів територій, посадивши 60 тисяч саджанців сосни та берези.

У Ємільчинському лісгоспі на десяти гектарах посадили 64 тисячі молодих сосен, дубів, модрин та беріз. В Овруцькому – більше 70 тисяч саджанців дерев на 15 гектарах.

Також дерева 18 жовтня садили в Попільнянському, Малинському, Зарічанському, Бердичівському, Коростишівському та Баранівському лісгоспах.

Джерело